Fotografické workshopy s Janem Svatošem

Režisér Jan Svatoš každoročně pořádá   oblíbené netradiční fotografické a video workshopy, díky kterým si zdokonalíte Vaše dovednosti a poznáte zcela nové způsoby vnímání a nazírání na zaznamenávanou realitu. Každý workshop Jana Svatoše je mimořádným zážitkem o který se  můžete podělit i Vašimi přáteli. Worksop se může stát i originálním Vánočním dárkem  ve formě krásného dárkového certifikátu. Více o workshopech Jana Svatoše najdete v sekci workshopy.

 
 

Jedno místo, dva pohledy

Na rozdíl od mnoha běžných kurzů vám tento workshop pomůže procvičit a zlepšit to nejdůležitější – vaše fotografické vidění – naučíte se lépe vnímat prostor a dozvíte se, jak vystihnout atmosféru místa či jaké zvolit postupy, aby fotografie odpovídala Vašim záměrům a nebyla dílem náhody.

 
 
 

Probouzení krajiny

Chtěli byste umět proniknout do krajinářské fotografie jako skutečný mistr a zároveň porozumět místům, která navštěvujete při svých cestách? Po absolvování workshopu s Janem Svatošem v jeho rodném kraji poznáte zdánlivě obyčejná místa v neobyčejném světle a atmosféře, které zaručeně nezažijete na žádném krajinářském workshopu.

 
 
 

Zkroťte svoji zrcadlovku!

Sestavte si sami program workshopu, probírejte pouze to, co zajímá Vás! Máte novou zrcadlovku, ale nebaví vás číst nesnesitelně tlustý návod? Máte vlastní představu o tom, v čem byste se chtěli ve fotografování zdokonalit a chcete si rady odborníka ponechat pouze pro sebe?

 
 
 

Fotosafari 2014

Sníte o Africe již odmala, ale cestu na tento kontinent stále odkládáte? Báli jste se neznámého prostředí nebo byla cesta až příliš nákladná? Odjíždíte v brzké době do exotických končin fotografovat divoká zvířata a chcete vyzkoušet svoji fotografickou techniku i intuici před cestou pod dohledem profesionálního fotografa?

 
 
 

 Večerní Fotoakademie

Fotografujte, tvořte a vystavujte! Staňte se členy Klubu, který změní váš pohled na fotografii. Vstupte do komnat tvůrčí fotografie a využijte efektivně dlouhé zimní večery!   Chcete prozradit… …jak donutit váš fotoaparát, aby vás konečně poslouchal? …jak fotografovat přírodu,rodinu i město kreativně? …jak si vytvořit nápadité PF přání?   Naučíte se fotografovat kreativním způsobem!

 
 

Kreativní fotovíkend v Podyjí

Fotografujte, tvořte, relaxujte…a vezměte s sebou partnera či rodinu! „Prodlužte si s námi léto…režisér Jan Svatoš pořádá unikátní workshop v malebném kraji řeky Dyje, který potěší a obohatí všechny vaše smysly…!“   Čeká na Vás: Workshop krajinářské fotografie… Sommeliérský kurz… Kreativní dílny pro děti i dospělé… Magie noční fotografie…

Posted in Nezařazené.